Wysyłka i zwroty

WYSYŁKA

Zamówione przedmioty wysyłamy za pośrednictwem InPost i Poczty Polskiej. Na koszty przesyłki składa się opłata pocztowa i koszt opakowania przedmiotu. Podczas składania zamówienia, system sam wyliczy odpowiednią kwotę dla danego rodzaju wysyłki.

NIE ŁĄCZYMY ZAMÓWIEŃ

Jeśli w ciągu tygodnia od wysyłki zamówionego towaru przesyłka nie dotrze do państwa – prosimy o kontakt. Każdym przypadkiem zaginionych przesyłek zajmujemy się osobno.

Jeśli przesyłka nie zostanie odebrana przez adresata i wróci do nas, kupujący otrzyma e-mail z informacją o powrocie przesyłki do nas i dodatkowych kosztach związanych z ponowną wysyłką.

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującym prawem mają państwo prawo – bez podania przyczyny – zwrócić zamówiony towar w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W wypadku płyt CD, DVD i płyt winylowych tylko wówczas, gdy nie zostało naruszone oryginalne opakowanie produktu (folia) – towar nie mógł być używany czy kopiowany. Zwracany towar należy odesłać na adres sklepu (koszty odesłania towaru w przypadku odstąpienia od umowy ponosi Klient). Gwarantujemy zwrot pieniędzy przelewem na wskazany rachunek bankowy lub inną formą, z której korzystał klient. Można skorzystać z formularza odstąpienia od umowy lub poinformować o tym fakcie mailowo lub telefonicznie.