Kultowe 2.0

Po krótkiej technicznej przerwie Kultowe Nagrania wracają w nowej odsłonie. Wreszcie.

Dawno, dawno temu przepytywaliśmy Was w ankiecie dotyczącej GAD Records i Kultowych Nagrań o to, co chcielibyście w sklepie zmienić. Zaczęliśmy się zajmować większością postulatów, ale nowa formuła całości – zarówno z tych dobrych, jak i złych przyczyn – odsuwała się w czasie. Uciekała nam kilka razy bardzo daleko, ale wreszcie się udało! Po ponad 15 tysiącach złożonych zamówień przyszedł czas na nową, świeżą odsłonę. Przed Wami Kultowe Nagrania w wersji 2.0!

Technicznie rzecz biorąc, to wersja 3.0, bo pierwsza, antyczna istniała jeszcze pod adresem sklep.gadrecords.pl i dopiero po wydaniu “Sondy” w 2013 roku zmieniliśmy domenę, oddzielając sklep od wydawnictwa. Plany z nim związane były różne, większość gdzieś przepadła w obliczu innych spraw, ale do niektórych teraz z radością będziemy sukcesywnie wracać. Ale zaczynamy od tego, co najważniejsze, czyli muzyki. Nowy, przejrzysty projekt graficzny, próbki utworów przy większości płyt (będziemy uzupełniać tam gdzie to możliwe), wyraźnie oznaczone przedsprzedaże i promocje – to już jest. Pojawiają się także Paczkomaty, o które wielu z Was pytało. Niektórzy nawet podawali konkretne argumenty czemu Paczkomaty są niezbędne (cytując jednego z naszych stałych klientów: dla wielu to idealny sposób na ukrycie przed domownikami, że kupiło się kolejne płyty).

Będą wracać w najbliższych tygodniach tytuły dystrybucyjne i ich wybór (choć wciąż dość ograniczony, ścisły i wybredny) będzie się nieco poszerzał. Spodziewajcie się też dziwnych, jednorazowych drobiazgów – jak choćby wydanej z okazji premiery “Jedynego hotelu w mieście” Jacka Skubikowskiego pocztówki (którą pierwszym zamawiającym tą reedycję dorzucimy gratis do płyty). Będą się też pojawiać promocje, a nasz kultowy newsletter nabierze pewnej regularności.

Jedna techniczna uwaga – w związku z tym, że nowa odsłona Kultowych Nagrań powstawała od podstaw, zdecydowaliśmy się by nie przenosić dotychczasowych kont użytkowników, do których stosowania w naszej ankiecie przyznawało się zaledwie 10% z Was. Te 10% najserdeczniej przepraszamy i zachęcamy razem z resztą, by założyć je na nowo, jeśli tylko ta funkcjonalność jest Wam potrzebna. Na otarcie łez proponujemy działający do 26 kwietnia bon rabatowy, który miejmy nadzieję chętnie przetestujecie razem z nami. Wystarczy przy zamawianiu wpisać KULTOWYSTART (kupon nie obejmuje pre-orderów i produktów w promocji).

Zaczynamy i zapraszamy. Mamy nadzieję, że wszystko będzie działać jak należy. W wypadku jakichkolwiek problemów i błędów – prosimy o wyrozumiałość i sygnał na kultowe@gadrecords.pl, będziemy reagować na bieżąco.

Fot. Grażyna Rutowska / NAC