WYSYŁKA

Zamówione przedmioty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, wyłącznie przesyłkami rejestrowanymi (listy polecone / paczki pocztowe). Na koszty przesyłki składa się opłata pocztowa i koszt opakowania przedmiotu. Podczas składania zamówienia, system sam wyliczy odpowiednią kwotę dla danego rodzaju wysyłki.

NIE ŁĄCZYMY ZAMÓWIEŃ.

Jeśli w ciągu tygodnia od wysyłki zamówionego towaru przesyłka nie dotrze do państwa - prosimy o kontakt. Każdym przypadkiem zaginionych przesyłek zajmujemy się osobno.

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującym prawem mają państwo prawo - bez podania przyczyny - zwrócić zamówiony towar w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W wypadku płyt CD, DVD i płyt winylowych tylko wówczas, gdy nie zostało naruszone oryginalne opakowanie produktu (folia) - towar nie mógł być używany czy kopiowany. Zwracany towar należy odesłać na adres sklepu (koszty odesłania towaru w przypadku odstąpienia od umowy ponosi Klient). Gwarantujemy zwrot pieniędzy przelewem na wskazany rachunek bankowy lub inną formą, z której korzystał klient. Można skorzystać z formularza odstąpienia od umowy lub poinformować o tym fakcie mailowo lub telefonicznie.